Vaše zkušenosti s touto aerolinií a jejich raritou v podobě Boeingu 717. Rezervace letenek: volotea.com / dodatečné informace k této společnosti jsou shrnuté na http://cestujlevne.com/volotea .

Volotea

Založil ve fóru Letecké společnosti

Tak pokud nereagují na předžalobní výzvu, tak list je těžko k něčemu pohne. V těch výše uvedených případech už nezbývá než opravdu žalovat nebo se na to vykašlat.

0 Citovat

Volotea má zaujímavú akciu:

Until next Sunday, if you book a flight on volotea.com to fly this summer, we will give you a free flight of up to €70 per passenger, to fly on autumn, from September 20 until December 15 2016.

To redeem your free ticket, you must book a flight on volotea.com before July 31, include the discount voucher in the payment, and the €70 will be discounted automatically from the total fare. It’s very easy!

Podmienky:
You can use this voucher until July 31 to make a new booking on our website, for flights between September 15 and December 15, 2016. To use your voucher, enter the number on the payment confirmation page. Remember that every discount voucher is applied to the base fare of the flight, including the taxes and excluding other services and administration fees. Each voucher has a nominal value and cannot be combined with other discounts.

0 Citovat

Takže když si koupím dvě jednosměrné letenky na léto na jakékoliv trase, tak bych měl dostat 2 vouchery na podzimní lety??? smiley

0 Citovat

Áno smiley
Ja som teraz kúpila Praha-> Benátky a Benátky -> Santander a dostala som 2 vouchery. Letenky som kupovala zvlášť. Super je, že to platí aj na taxy nielen na base fare. Akurát mi nie je jasné či to môžem použiť aj na inú osobu alebo len na seba.

0 Citovat

Většinou to můžeš využít na kohokoliv. Zajímavý by bylo, kdyby se vztahoval vouchet i na nákup členství - půjde?

0 Citovat

Typ na nějakou levnou trasu?

0 Citovat

Napr. Praha -> Benátky sú za 5€ počas celého leta a potom pár 5€ je aj do Toulouse, Marseille, Bordeaux - všetko pre členov.

Dave, myslím si, že na členstvo neplatí, pretože je tam "excluding other services" a zahrnutá je len base fare a taxes.

0 Citovat

Skoro přemýšlím, že i když nečlen, tak najdu nějakou trasu kdekoliv, zaplácnu to voucherem 10e, co nějakou dobu mám a nový voucher použiju smysluplně na podzimní výlet někam.

0 Citovat

Nebyly podobné nabídky náhodou na začátku konce SkyEurope? smiley

0 Citovat

Mám tu pro vás jeden ultra vychcánkový tip na letenky zdarma v libovolné výši...

Využijeme aktuálně rozdávaných 70 eurových voucherů ke každé letence zakoupené v období léta (viz předchozí příspěvky).

Chyták spočívá v tom, že k letence zakoupíme FLEX plan, který nám umožní letenku bezplatně zrušit a peníze připíše zpět v podobě kreditu k Volotea účtu. Na základě např. jednosměrné letenky PRG-VCE za 35 € + 9 € flex plan si můžeme vystavit klidně 10x po sobě letenku (zakoupit - zrušit, zakoupit - zrušit, atd.), a tím pádem získat 10 x 70 € voucherů, které nám zůstanou v platnosti i po zrušení letenky PRG-VCE.

Voucher následně uplatníme na nákup letenek 20.9. - 15.12.2016.

Nedávám to na hlavní stránku, protože by z toho byl ve velkým množství max průser... Proto prosím, vystavte si tolik voucherů, kolik skutečně budete potřebovat!


Kredit nelze využít na akční (červené) ceny.

0 Citovat

To až tady některé hladové větve rozjedou, tak to snad i Voloteu položí smiley smiley smiley

0 Citovat

nevlastnia Voloteu nahodou Greci? smiley jedno stastie, ze uz nemam volno a Volotea nelieta do Viedne smiley

0 Citovat

Stane se akorát to, že to budou rušit, jako už to jednou udělali, jakmile to takhle pár lidí udělá, respektive jakmile někdo nenažranej si takhle bude chtít nasyslit stovky euro a věřím tomu, že v tuto chvíli to bude otázka několika hodin. Osobně Dave bych takovéhle věci sem vůbec nedával, protože teď to bude mít rychlej spád a dojede na to i těch pár lidí, jako Ty, co na to přišli třeba náhodou.

0 Citovat

Pokud se toho nechytne nějaký dobrák typu "šťastný let", tak zde v diskuzi by to mělo i vzhledem k limitujícímu cestovnímu období být uchráněno. smiley

0 Citovat

Vôlotea bude mazat paru uctov za zneuzivanie smiley Pri takych nedomyslenych akciach, kde si vyrobia poriadnu stratu behom par hodin zacinam mam strach, ci v septembri neostanem na neplanovane predlzenom weekende na Sardinii, ono tiez mam letenku zadarmo smiley . Mne sa ta spolocnost a jej kroky akosi nepozdavaju. Letenky bud za 5€ alebo 105€, sem tam nejaky prelet za 20 ... aku maju vobec vytazenost letov?

0 Citovat

No tak jsem zvědav, jen si vem, co sem chodí občas diskutovat smiley
Mimochodem zrovna teď jsem od nich dostal mail, že 1.8. můj let z Marseille do Prahy bude operovat Air X Charter... Že by přepálili start a neměli dostatek letadel pro pokrytí stávající sítě poté co ohlašují stále nové linky?

0 Citovat

Taky mi přišlo že 7.7. letím PRG-MRS s Air X Charter. Doufám, že už nezačali prodávat letadla na zaplacení dluhů smiley

0 Citovat

tak som zvedavy co vam poslu smiley
https://www.planespotters.net/airline/AIR-X-Charter

0 Citovat

Dle seatingu se bude jednat o ty 25 let staré B735 smiley

0 Citovat

ked budu mat aj legroom ako pred 25 rokmi, tak ziadny problem smiley

0 Citovat

A stejné letušky... smiley

0 Citovat

Jo bude to B735 jak psal Dave smiley a letušky snad ne jak psal cali smiley

0 Citovat

Dave, ako vieš, že ten voucher za letenku, ktorú zrušíš ti bude platiť? Skúšal si to už použiť? smiley Inak masakerný ojeb. Idem sa pozrieť kam všade lietajú a dúfať, že už nikto nie je taký vychcaný aby na to prišiel (no offense) smiley

0 Citovat

Tady máš důkaz po více jak 3 hodinách od zrušení letenek - vouchery fungují smiley

0 Citovat

Pekne. Tak ak dovtedy neskrachujú tak by som si zaletela na podzim na Kanáre smiley

0